Juveu samo bod protiv Atalante, Ronaldo promašio penal

Juventus je šesti put odigrao neriješeno ove sezone u Seriji A i uz šest pobjeda ima 24 boda na trećem mjestu na tabeli

4830 pregleda 3 komentar(a)
Ronaldo nakon promašenog penala, Foto: Reuters

Fudbaleri Juventusa i Atalante odigrali su večeras u Torinu neriješeno 1:1, u utakmici 12. kola italijanskog prvenstva.

Juventus je poveo u 29. minutu golom Federika Kijeze, a izjednačio je Remo Frojler u 57. minutu.

Crno-beli su mogli da postignu pogodak u 61. minutu, ali je golman Atalante Pjerluidji Golini odbranio penal Kristijanu Ronaldu.

Juventus je šesti put odigrao neriješeno ove sezone u Seriji A i uz šest pobjeda ima 24 boda na trećem mjestu na tabeli. Juventus i Milan su jedine dvije ekipe bez poraza ove sezone u ligi. Milan je prvi na tabeli sa 27 bodova ali i utakmicom manje od Juventusa.

Atalanta je osma na tabeli sa 18 bodova iz 11 utakmica.