Bajern poslije preokreta bolji od Volfsburga, pobjede Leverkuzena i Lajpciga

Levandovski večeras postigao 250. gol u Bundesligi i treći je igrač koji je ostvario taj uspjeh

2756 pregleda 0 komentar(a)

Večerašnji program u Bundesligi nije donio iznenađenje - tri prvoplasirana tima upisali su pobjede i nastavili trku za prvo mjesto.

Vodeći Leverkuzen slavio je 4:0 na gostovanju Kelnu. Pogađali su Vajser, Dijabi, Šik i Virc. "Farmaceuti" su jedina neporažena ekipa u Bundesu.

Trijumf je upisao i Bajern, teže nego što se očekivalo. Bavarci su poslije preokreta savladali Volfsburg - 2:1. Gosti su poveli golom Filipa poslije pet minuta igre, a onda je na scenu stupio Robert Levandovski - prvo je u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena izjednačio, a onda u 50. minutu donio preokret.

Poljak je večeras postigao 250. gol u Bundesligi i treći je igrač koji je ostvario taj uspjeh.

Lajpcig je zahvaljujući golu Poulsena savladao Hofenhajm.