Novi preokret Junajteda: Ples Rašforda i Marsijala na "Bramal lejnu"

"Crveni đavoli" slavili u još jednom neizvjesnom duelu

5703 pregleda 0 komentar(a)

Mančester junajted je još jednom slavio nakon preokreta u Premijer ligi, još jednom su navijači morali da strahuju praktično do posljednje sekunde.

Savladan je Šefild junajted na "Bramal lejnu" 3:2 i ostavio ga na samo jednom bodu poslije 13 kola.

Domaćin je poveo već u 5. minutu kada je Mekgoldrik iskoristio poigravanje golmana Hendersona i zatresao mrežu "crvenih đavola", a onda je imao i veliku šansu za 2:0...

Nije je iskoristio i poslije toga je sve do finiša bilo u u znaku ekipe Ole Gunara Solskjera.

Rašford je u 26. poravnao, Marsijal preokrenuo u 33, da bi Rašford u 51. i otvorio put ka trijumfu.

Tim Krisa Vajldera je, istina, srećno smanjio u 87. minutu (opet Mekgoldrik), onda imao i dobru šansu u sudijskoj nadoknadi, ali je Junajted pregrmio i ovo gostovanje...

Junajted uz meč manje ima pet bodova minusa u odnosu na lidera Liverpul.