"Đavoli" u šestoj brzini

Mančester junajted demonstrirao sjajnu formu na "Old Trafordu", Lidsu šest golova u mreži

10407 pregleda 3 komentar(a)
Mektomini je do 3. minuta dao dva gola, Foto: REUTERS

Mančester junajted je odigrao spektakularnu utakmicu sa Lidsom, u kojoj je već u 3. minutu vodio sa 2:0.

Na kraju čak 6:2, pa su "đavoli" u posljednjih sedam utakmica dobili šest u ligi, uz remi u gradskom derbiju

Ali da će se nastaviti dobra serija Mančester junajteda je bilo vidno na startu, kada je Skot Mektomini pogidio u 2. pa 3. minutu za velikih 2:0.

Lids je morao da krene naprijed, a poznato je koliko Ole-Gunar Solskjer ima brze napadače.

danas i efiksne, jer su od prvih sedam udaraca na gol mladog i talentovanog Ilhana Muslijea postigli čak šest golova.

Imao je Lids šansi, ali ne i preciznosti da parira raspucanim "đavolima". Bamford je u prvih pola sata propustio dobre prilike da njegova ekipa uhvati rezultatski priključak... Posle je bilo kasno.

Đavoli su se probili na treće mjesto sa 26 bodova, pet ali i utakmicom manje do lidera Liverpula. Ipred je i Lester sa bodom i utakmicom više od Junajteda.