Mesi odmarao, Barselona ponovo razočarala

6399 pregleda 0 komentar(a)
Barselona je ponovo razočarala: Gol Dembelea dovoljan za bod, Foto: Reuters

Bez Lea Mesija, koji je dobio produženi odmor u domovini, Barselona je doživjela još jedan udarac - osvojila je samo jedan bod protiv Eibara na Nou kampu (1:1).

Mesi je sa tribina gledao novi kiks svog tima, koji je ostvario samo sedam pobjeda na 15 mečeva, a posljednji put je dobila manje od 50 odsto utakmica u ovom dijelu sezone 2003. godine.

Tragičar je bio Martin Brajtvajt - Danac je u osmom minutu iz penala šutirao pored stative, propustivši priliku da utakmicu uvede u Barsin ritam.

Gosti su se dobro branili, odličan na golu bio je Dmitrović, a u 57. minutu najavili su iznenađenje, golom Kikea.

Desetak minuta kasnije izjednačio je Osman Dembele, domaćin imao vremena za preokret, ali je na kraju morao da se zadovolji mršavim bodom.

Barsa ima 25 bodova, sedam manje i dva meča više od Atletika.