"Rosoneri" će derbi u Rimu mirno gledati: Milan u prvom poluvremenu završio posao sa Torinom

Leao i Kesi pogodili za nova tri boda - 2:0

5686 pregleda 0 komentar(a)
Kesi i Beloti na večerašnjem meču, Foto: Reuters

Nakon poraza u prošlom kolu, Milan se vratio na pobjednički kolosjek - "rosoneri" su večeras na "San Siru" savladali Torino 2:0 u 17. kolu Serije A i stigli do 40. boda ove sezone.

Tim Stefana Piolija učvrstio se na prvom mjestu i mirno će gledati sjutrašnji meč Rome i Intera u Rimu.

Domaći su večeras poveli u 25. minutu - Rafael Leao je bio strijelac poslije asistencije Brahima Dijasa.

Na 2:0 povisio je Frenk Kesi sa penala. Prethodno je Beloti oborio Dijasa.

Mogli su i gosti do gola - Rikardo Rodrigez je pogodio prečku, a drugom poluvremenu nakon konsultacija sa VAR-om sudija im je poništio prethodno dosuđeni penal, pa se rezultat nije mijenjao.

Inače, večeras se na teren vratio Zlatan Ibrahimović - ušao je u igru u 85. minutu, što znači da je povreda prošlost. Ibra se povrijedio krajem novembra na meču sa Napolijem.

U ostalim mečevima današnjeg programa Atalanta je u gostima savladala Benevento (1:4), a Đenova je na svom terenu savladala Bolonju 2:0.