Rus kralj debija u dresu Atalante

Aleksej Mirančuk je dao gol u debitantskoj igri svakog takmičenaj Atalante, ali i u debiju u startnoj postavi

7113 pregleda 0 komentar(a)
Mirančuk pogodio na debiju svih takmičenja u dresu Atalante, Foto: Twitter

Trener Đanpjero Gaperiniji dobio je "rat" sa igračkom ikonom Atalante, Papu Gomesom, a da "boginja" može i bez sjajnog kreatora igre, pokazuju rezultati.

Atalanta dobija u nizu, igra sjajno a šansu koriste drugi igrači. Niko, međutim, kao Rus Aleksej Mirančuk. Pojačanju iz Lokomotive treba u prosjeku 79 minuta da bi postigao gol.

A Rus ga ja dao u debiju u svakom takmičenju. Sa klupe u remiju utakmice Serije A protiv Intera Mirančku je trebalo 20 minuta, u debiju protiv Midtjilanda u Ligi šampiona svega osam.

Mirančuk je u osmini finala Kupa Italija sinoć protiv Kaljarija debitovao u tom takmičenju ali i startnoj postavi "boginje". Pogodio je prvi u 43. minutu, da bi njegova ekipa slavila 3:1.