Magija Ndombelea, Totenhem siguran u Šefildu

Francuski vezista je "van balansa", leđima okrenut golu, poslao perfektan lob u suprotni ugao za konačnih 3:1 u 62. minutu

4070 pregleda 0 komentar(a)
Sjajan gol Ndomelea, Foto: Reuters

Totenhem je poslije više od dva mjeseca dobio premijerligaški meč u gostima, a konačno se nije previše mučio protiv autsajdera - sa 3:1 je pobijedio Šefild junajted, prvi put na "Bramal lejnu" još od 1975. godine.

Murinjov tim je vodio 2:0, zatim strahovao, jer je domaćin smanjio, da bi dileme oko pobjednika riješio Tanguj Ndombele, magičnim pogotkom, jednim od najljepših u sezoni.

Francuski vezista je "van balansa", leđima okrenut golu, sa mnogo osjećaja i klase poslao perfektan lob u suprotni ugao za konačnih 3:1 u 62. minutu.

Prva dva gola za goste upisali su Serž Orije i Hari Kejn, dok je strijelac za Šefild bio Mekgoldrik.