Kakav povratak: Jović za 28 minuta dao golova koliko za godinu i po u Realu

Srpski napadač postigao dva gola za Ajntarht u rasponu od 23 minuta, koliko i za godinu i po u Real Madridu

16680 pregleda 9 komentar(a)
Huter je bio oduševljen nastupom Jovića pri prvom povratku u Ajntraht, Foto: REUTERS

Luka Jović je vraćen Ajntrahtu na pozajmicu, a srpski napadač pokazao je da mu prija igranje u Bundesligi. Samo 10 minuta na terenu bilo mu je potrebno da postigne gol, 28 minuta za dva, čime je dostigao učinak od godine i po u Real Madridu.

Ajntraht je slavio protiv Šalkea 3:1, a Jović je ušao u igru u 62. minutu pri neriješenom rezultatu.

Za domaćina je pogodio Andre Silva u 28. minutu a samo minut kasnije Amerikanac Metju Hop je izjednačio rezultat.

Jović je prvi gol postigao u 72. minutu, volejem na dodavanje Filipa Kopstića, dok je u nadoknadi opet pogodio na dodavanje zemljaka.

Šalke je posljednji sa sedam bodova, Ajntraht se četvrtom uzastopnom pobjedom probio na 26 bodova, tri ispod zone Lige šampiona.