PODGORIČKA MINIFUDBAL LIGA (1. KOLO)

Šampion ubjedljiv na startu, raspucani i igrači Dadija, Kole transa, Graničara...

Utakmice 2. kola na programu su narednog vikenda

6736 pregleda 0 komentar(a)
Ekipa Borba Masline, Foto: Minifudbal.me
Ekipa Borba Masline, Foto: Minifudbal.me

Nakon višemjesečne pauze startovala je Podgorička minifudbal liga.

Na 18 mečeva prvog kola viđena su ukupno 152 gola, a najraspucaniji bili su igrači aktuelnog šampiona Valter MaxBeta i ekipe Dadi gradnja koji su po 11 puta pogađali mrežu protivnika.

U grupi A Podgorica 2014 i Kutjevo su opravdale uloge favorita u duelima protiv novajlija ekipa Lovćenska vila i FK Mondijal.

SB Sabornog hrama savladalo je Auto školu As (4:2), a Varburg poslije preokreta novajliju u ligi Munchen karavan (5:3).

Borba Masline je bila pred porazom protiv još jednog novajlije, ekipe Grbavaca, ali je u finišu došla do preokreta i trijumfa (3:2).

G14 je bio bolji od Bloka V (5:2), a Fida od ekipe Farmaci (3:2).

Cruzeiro Pljevlja je savladao Imperijal Bijelo Polje (5:2), dok su Gardisti i Akovo podijelili bodove (2:2).

U grupi B, aktuelni šampion Valter MaxBet je ubjedljivo savladao Azral (11:3) uz pet postignutih golova Milana Anđušića.

Ubjedljive pobjede na startu ostvarile su i ekipe Dadi gradnja i Graničar u duelima protiv novajlija Danilovgrada i Napretka. Za ekipu Dadi gradnja pet puta je pogađao Deni Piranić.

Trafic je ubjedljivo igrom savladao Montefruit (7:1), dok je Kole trans slavio protiv Baćović Nikšić (10:6).

Trebjesa Nikšić je trijumfovala protiv ekipe Napoli Tivat (5:4) u meču sa nekoliko preokreta.

AKMF Stupovi su savladali novajliju Gretnu Lob (3:1), a Expo comerc i Central su odigrali neriješeno (5:5). Pljevlja 04 su slavila protiv ekipe Ekspert u neizvjesnom meču (6:4).

Mečevi su igrani bez prisustva publike i uz poštovanje epidemioloških mjera.

Utakmice 2. kola na programu su narednog vikenda.

Rezultati i strijelci:

Valter MaxBet – Azral 11:3 (6:0) - Amar Tuzović, Boris Mijović x2, Đorđe Luketa, Milan Anđušić x5,Nikola Babić x2 - Ivan Brnović x2, Sreten Bošković

Kutjevo - FK Mondial 6:5 (2:2) - Andrej Radović x3, Marko Stijepović, Andrej Šeter, Ilija Krivokapić - Damjan Otašević, Nemanja Stešević x3, Zdravko Đoković

Danilovgrad – Dadi gradnja 2:11 (1:7) - Nikola Minić, Balša Božović - Balša Božović, Dalibor Abramović x2, Deni Piranić x5, Mario Toskić x3

Munchen karavan – KMF Varburg 3:5 (1:2) - Miloš Jovović, Miodrag Kukuljac x2 - Boris Vukašinović x2, Danilo Golubović, Stefan Petrović, Stefan Belojević

Baćović Nikšić – Kole trans 6:10 (3:6) - Filip Mitrović, Nikola Radulović, Danilo Babović x2, Saša Drobnjak x2 - Zoran Dragović x2, Balša Bojanović x2, Đuro Mugoša x3, Igor Vučinić, Aleksandar Čađenović x2

Cruzeiro Pljevlja – Imperijal Bijelo Polje 5:2 (4:0) - Filip Popović, Vladan Svrkota, Đorđe Mirković, Stefan Jelovac x2 - Ljubo Konatar, Nemanja Konatar

Graničar – Napredak Donji Kokoti 9:1 (1:0) - Borislav Adžić x2, Deni Lopičić, Ratko Medenica x2, Uroš Milošević, Željko Adžić, Nikola Milić x2 - Mirko Uskoković

KMF Grbavci – Borba Masline 2:3 (1:1) - Lazar Radinović, Mitar Martinović - Velibor Babović x2, Aleksandar Bošković

AKMF Stupovi – Gretna Lob 3:1 (0:0) - Lazar Vujošević, Luka Bracanović, Žarko Dubljević – Stevan Došljak

FC Traffic – Montefruit 7:1 (5:1) - Nikola Vukadinović x2, Pavle Vuković, Vladan Stanišić, Vlatko Čelebić, Lazar Martinović, Dragan Bubanja - Saša Vukčević

Napoli Tivat - KMF Trebjesa Nikšić 4:5 (2:1) - Igor Lazarević, Milan Marković, Ranko Obradović x2 - Milan Lukovac x3, Aleksandar Lalić, Miloš Kostić

Podgorica 2014 - Lovćenska vila Cetinje 4:1 (1:1) - Aleksandar Simić, Miloš Tomović x2, Mirko Klikovac – Branko Martinović

Fida – SD Farmaci 3:2 (1:0) - Arijan Efović, Ilija Bojanović, Filip Radonjić - Balša Radinović, Nemanja Bogdanović

Expo commerce – Central lounge bar 5:5 (2:2) - Mijo Živković x3, Ivan Milutinović, Mirko Miranović – Danko Kovačević, Milorad Šaletić x2, Miloš Marković, Marko Andrijević

Pljevlja 04 – Ekspert MG 6:4 (3:0) - Miloš Đalac x3, Luka Savović, Milorad Radojičić x2 – Darko Rajković x3, Haris Pačariz

Blok V - G-14 2:5 (1:2) - Petar Rakočević, Obren Bogićević - Filip Darmanović, Dušan Magdelinić x2, Dario Muratagić, Ivan Bešović

SB Sabornog hrama – Auto škola As 4:2 (2:1) - Marko Drobnjak, Neđeljko Vlahović x2, Dragan Radoman – Stefan Varagić, Drago Bošković

KMF Gardisti - KMF Akovo 2:2 (1:0) - Siniša Stanisavić x2 - Jasmin Bojadžić, Senid Striković

Preporučujemo za Vas