Realove zvijezde nijesu mogle protiv trećeligaša: Madriđani eliminisani iz Kupa

Real imao igrača više, ali nije uspio da se plasira dalje

12195 pregleda 5 komentar(a)
Sa večerašnjeg meča, Foto: Beta/AP

Fudbaleri Real Madrida eliminisani su iz Kupa Kralja - Madriđani su večeras u šesnaestini finala u gostima poslije produžetaka izgubili od trećeligaša Alkojana 2:1.

Odlučujući gol za domaću ekipu postigao je Huanan Kazanova pet minuta prije kraja drugog produžetka. I to u trenucima kada je Real imao igrača više, pošto je u 105. minutu isključen Ramon Lopes.

Meč je u regularnom toku završen 1:1 - Real je poveo u 40. minutu, a strijelac je bi Eder Militao. Domaći su izjednačili u 80. kada je mrežu Lunjina pogodio Hose Solbes.

Zidan je izveo tim u sastavu Lunjin, Marselo, Garsija, Militao, Odriozola, Isko, Kazemiro, Valverde, Vinisijus, Marijano i Lukas. U drugom poluvremenu ušao je Benzema, a šansu u produžecima dobili su Kros, Azar i Asensio.

Sa svim zvijezdama na terenu nije išlo, pa je Real pretrpio jedan od najtežih poraza u istoriji.

"Marka" je poraz opisala kao istorijsku katastrofu.