"Pistolero" sebi za rođendan dao vrh liste strijelaca

Luis Suares sjajnim golom čestitao sebi 34. rođendan

8014 pregleda 1 komentar(a)
Urugvajac je pogodio i na 34. rođendanu, Foto: REUTERS

"Pistolero" se ne zaustavlja! Luis Suares je sebe za 34. rođendan častio golom u pobjedi nad Valensijom (3:1), kojim se vratio na vrh liste strijelaca sa 12 pogodaka.

Lider Atletiko je pobjedom zadržao sedam bodova prednosti nad Realom, od kojeg ima i utakmicu manje.

Stefan Savić je opet bio sjajan u odbrani Atletika, ali ništa nije mogao da uradi kod evrogola sa velike udaljenosti srpskog mladića Uroša Račića u 11. minutu.

Ipak, Atletiko nije ni Real ni Barselona, kojima tradicionalno ne odgovara igra "sljepih miševa", pa nije izgubio ni u 13. međusobnom duelu.

Žoao Feliks se najbolje snašao nakon kornera Lemara u 23. minutu da bi Feliks asistirao kod gola za preokrat Pistolera u 54. minutu.

Gomes je imao zicer da vrati egal ali je Jan Oblak odbranio a rezervista Korea je odlučio utakmicu pogotkom u 72. minutu nakon sjajne akcije Markosa Ljorentea.

Valensija iam 20 bodova, samo dva je od zone ispadanja.