Sutjeska bez golova sa Mornarom, remi Titograda i Iskre, Dečić ubjedljiv

OFK Titograd - Iskra 1:1, Mornar - Sutjeska 0:0, Dečić - Adrija 4:0

2773 pregleda 4 komentar(a)

Tri prijateljske utakmice u kojima su akteri bili crnogorski prvoligaši igrane su danas.

OFK Titograd i Iskra remizirali su na Starom aerodromu - 1:1.

Poveli su domaći u 5. minutu golom Bogdana Mandića, napadača koji je igra za Titograd kao pozajmljen igrač Iskre, da bi u nastavku izjednačio Vladislav Rogošić - u 49. minutu precizan je bio iz slobodnog udarca.

Sutjeska je na pripremama u Budvi, trenira uglavom u Radanovićima, a danas je putovala u Bar da bi igrala sa Mornarom - izabranici Miljana Radovića igrali su bez golova 0:0.

Debitovao je Slovenac Rene Mihelič, nekadašnji igrač Maribora, koji je nastupio u prvom poluvremenu.

Ovo je za Sutjesku drugi meč na pripremama. Nikšićani su u prvoj kontrolnoj utakmici poraženi od trećeligaša Adrije 2:1.

Adrija se danas sastala sa Dečićem i doživjela je ubjedljiv poraz - 4:0 za tim Edisa Mulalića.

Sve golove Tuzani su dali u prvom poluvremenu, kada su precizni bili Božanović, Tući, Vuljaj i Anđelo Rudović.