Junajted neporažen i na "Emirejtsu": Arsenal promašivao, Kavani propustio šansu utakmice

5001 pregleda 0 komentar(a)

Uzbudljiv derbi na "Emirejtsu", nedostajali su golovi - Arsenal i Mančester junajted igrali su 0:0.

Ishodom meča najviše je zadovoljan lider Mančester siti, koji sada ima tri boda više i utakmicu manje od gradskog rivala.

Arsenal je nastavio pozitivan niz, bez poraza je sedam kola, ali može da žali i za tri boda, makar zbog prečke Lakazeta iz slobodnog udarca u 64. minutu, te šansi Vilijana, čije su šuteve hrabrim intervencijama blokirali Van Bisaka i Megvajer.

I "đavoli" su bili opasni u nekoliko situacija, a najbolju, veliku šansu imao je Edinson Kavani u 88. minutu, kada je iz dobre pozicije tukao pored gola.

Junajted je neporažen u gostima u Premijer ligi već 17 mečeva, a posljednji poraz doživio je 19. januara prošle godine od Liverpula na Enfildu.