Salah presudio Vest Hemu, Liverpul ne odustaje od borbe

"Redsi" su do pobjede došli u drugom poluvremenu, zahvaljujući raspoloženom Mohamedu Salahu, koji je pogodio u 57. i 68. minutu.

3055 pregleda 0 komentar(a)
Salah postiže prvi gol za Liverpul, Foto: Reuters

Liverpul se, ipak, neće lako odreći titule - "redsi" su ove sezone u ulozi "lovca", tako da im svaki budući kiks otežava situaciju, ali su i na drugom vezanom gostovanju u Londonu pokazali da imaju snage i kvaliteta da se bore, uprkos velikim problemima sa povredama.

Nakon Totenhema, savladali su i neugodni Vest Hem u gostima 3:1, pa imaju četiri boda manje i meč više od Mančester sitija.

"Redsi" su do pobjede došli u drugom poluvremenu, zahvaljujući raspoloženom Mohamedu Salahu, koji je efektno pogodio u 57. i 68. minutu.

Žoržinio Vajnaldum je zapečetio trijumf u 86. nakon sjajne akcije Firmina i Okslejd-Čembrlena, a Kreg Doson ublažio poraz domaćina u pretposljednjem minutu.

Vest Hem je uprkos porazu, nakon četiri uzastopne pobjede, ostao visoko na petom mjestu sa 35 bodova.