Novi šok za Murinja, blijedi Totenhem izgubio od Brajtona

"Galebovi" su do velikog trijumfa, prvog ove sezone na svom terenu, kojim su se odvojili od zone ispadanja, došli golom Leandra Trosara u 17. minutu

3408 pregleda 1 komentar(a)
Trosar postiže gol za pobjedu, Foto: Reuters

Malo više je od polovine sezone, a već je jasno - Totenhem nije tim za velika djela, trenutno ni za Ligu šampiona.

Murinjov sastav doživio je još jedan poraz od autsajdera, izgubio je od Brajtona u gostima 1:0, tako da ima šest bodova manje i utakmicu manje od četvrtoplasiranog Lestera. Ispred je, osim velike trojke - Siti, Junajted, Liverpul - i Vest Hem.

"Galebovi" su do velikog trijumfa, prvog ove sezone i poslije čak 14 mečeva na svom terenu, kojim su se odvojili od zone ispadanja, došli golom Leandra Trosara u 17. minutu.

Totenhem, nakon poraza od Liverpula, ponovo neubjedljiv, bez Kejna prilično bezopasan...

Za četiri dana ga čeka derbi sa sve boljim Arsenalom.