Siti u šampionskoj formi, Lester se drži u vrhu

6456 pregleda 0 komentar(a)
Sterling postiže gol za 0:2, Foto: Reuters

Mančester siti je u šampionskoj formi, potvrdila je to i lagana pobjeda protiv Barnlija u gostima 2:0, deveta zaredom, a šesta bez primljenog gola.

Gvardiolin tim je ponovo na plus tri i meč manje u odnosu na Mančester junajted, koji je sinoć sa 9:0 savladao Sautempton.

Gabrijel Žezus je u 3. minutu pogodio za 0:1, nakon loše reakcije golmana Poupa kod šuta Bernarda Silve.

U 38. minutu sve je bilo gotovo - ubacivanje Gundogana i laka realizacija Rahima Sterlinga iz peterca.

Lester je reagovao nakon poraza od Lidsa kod kuće u prošlom kolu i sa 2:0 slavio na gostovanju Fulamu, golovima Ihenača i Džastina u prvom poluvremenu.

"Lisice" su treće sa pet bodova manje od Sitija.