"Kneževi" ruše redom, sustigli i Pari Sen Žermen

Ekipa Stevana Jovetića bez poraza u devet utamica - osam pobjeda i remi

2803 pregleda 0 komentar(a)
Prvi het-trik u karijeri za Golovina, Foto: Twitter

Mnako je apsolutni hit od početka ove godine. "Kneževi" su vezali sedam pobjeda a slavili su u osam od devet posljednjih utakmica, uz jedan remi.

To je ekipi našeg kapitena Stevana Jovetića donijelo priključak vrhu tabele, jer su se bodovno izjednačili sa Pari Sen Žermenom sa po 48 bodova, s tim da "sveci" imaju meč manje".

Danas je Monako slavio na gostovanju Nimu - 4:3, nako što je poslije 12 minuta imao dva gola prdnosti. Oba je postigao Rus Aleksandar Golovin, ali je Nim izjenačio do poluvremena (2:2).

Tako je bilo i kada je u igru ušao Jovetić (56. minut), da bi Golovin kompletirao het-trik šest minuta kasnije.

Foland je opet udvostručio prednost na asistenciju Golovina, a konačan rezultat u 81. postavio je Elijason.