Siti rutinski do 15. uzastopne pobjede

Žrtva kaznene ekspedicije iz Mančestera bio je jedan od kandidata za ulazak u Premijer ligu, Svonsi, koji nije mogao ništa protiv "građana" u osmini finala FA kupa (3:1)

5327 pregleda 0 komentar(a)
Rahim Sterling postiže gol za 2:0, Foto: Reuters

Krajem novembra, kada je izgubio od Totenhema 2:0 i dosta kasnio za Liverpulom, činilo se da će sezona Mančester sitija biti loša.

Ali, tada se tim Pepa Gvardiole probudio, vezao 22 meča bez poraza u svim takmičenjima, a večeras upisao 15. pobjedu zaredom!

Žrtva kaznene ekspedicije iz Mančestera bio je jedan od kandidata za ulazak u Premijer ligu, Svonsi, koji nije mogao ništa protiv "građana" u osmini finala FA kupa.

Siti je u Velsu slavio 3:1, golovima Kajla Vokera u 30, Rahima Sterliga u 47. i Gabrijela Žezusa u 50. minutu.

Utješni pogodak za domaće postigao je 20-godišnji napadač Morgan Vitaker u 77. minutu.