Atletiko se ispromašivao protiv Levantea, Savić preskače naredni meč

6097 pregleda 0 komentar(a)
Rođer Marti šutira pored Stefana Savića, Foto: REUTERS

Atletiko je produžio niz bez poraza na 11 mečeva, ali je uzeo samo bod na gostovanju čvrstom Levanteu (1:1).

"Kolćonerosi" imaju šest bodova više i meč manje od Reala na vrhu La Lige.

Levante je poveo u 17. minutu, nakon efektne akcije, koju su kreirali asistent Horhe de Frutos i strijelac Enes Bardhi.

Izjednačio je Markos Ljorente 20 minuta kasnije lijepim udarcem sa 20-ak metara.

Atletiko je do kraja imao mnogo šansi, zicer nad zicerima nije iskoristio Anhel Korea, a Levante uz malo sreće sačuvao deseti remi u sezoni.

Stefan Savić je igrao svih 90 minuta, ali će propustiti naredni meč, zbog akumuliranih žutih kartona.