Petrovac slavio i dobio nadu u opstanak

Petrovac ostvario treću pobjedu u sezoni

1758 pregleda 1 komentar(a)

Petrovac je pobjedom otvorio drugi dio sezone i šanse da se spasi direktnog ispadanja odmah uvećao - tim Nenada Vukčevića savladao je Podgoricu 2:1, pa je prišao ekipi OFK Titograda na samo dva boda.

Tvrda i borbena utakmica odigrana je na teškom i neravnom terenu pod Malim brdom.

Domaćin nije imao pravo na grešku, na kraju je uspio da se izbori sa pritiskom i da ostvari tek treću pobjedu u prvenstvu, prvu nakon pet kola.

Luka Merdović je u 19. minutu lijepim udarcem sa ivice šesnaesterca pogodio za 1:0, ali je 15-ak minuta kasnije Nikola Čelebić glavom, nakon ubacivanja iz prekida Arihira Sentokua, poravnao...

Trenutak odluke dogodio se u 67. minutu, kada je Đajić povukao Bumbara u svom šesnaestercu, kod kornera, a sudija Bešović pokazao na penal.

Siguran je bio Zoran Mikijelj za pobjedu nade u opstanak.