"Đavoli" srušili Njukasl i vratili se na drugo mjesto

"Đavoli" imau 10 bodova manje od gradskog rivala, ali bolju gol razliku od Lestera

3479 pregleda 0 komentar(a)
Rašford je postigao gol i iznudio penal, Foto: REUTERS

Mančester junajted vratio se na drugo mjesto, pošto je slavio nad Njukaslom 3:1. "Đavoli" su drugi zbog bolje gol razlike u odnosu na Lester, a obje ekipe imaju po 49 bodova, deset manje od lidera Mančester sitija.

Domaćin je poveo sjajnim golom Rašforda u 30. minutu, ali je Sen-Maksimen poravanao šest minuta kasnije.

Bolju igru "đavoli" su krunisali novim golom, a strijelac je bio Džejms u 57. minutu na asitenciju Bruna Fernandeša, koji je sa penala u 75. minutu postavio konačan rezultat.

Portugalac ima najbolji ulčnak u ligi od 15 golova i 10 asistencija ove sezone.

On je od dolaska u Mančester junajted 11 golova dao sa penala, više od bilo koje druge ekipe i ligi. Čelsi je istovremeno dao devet penala.

Njukasl ima 25 bodova, tri iznad zone ispadanja.