Mesi ponovo presudio Sevilji: 38. gol u mreži rivala iz Andaluzije

7241 pregleda 0 komentar(a)
Mesi postiže gol protiv Sevilje, Foto: Reuters

Leo Mesi je ponovo bio koban za Sevilju.

Argentinski as je 38. gol protiv rivala iz Andaluzije u pobjedi Barse na Pishuanu 2:0.

Mesi je imao i asistenciju, pa je njegov skor na 42 meča protiv Sevilje - 38 pogodaka i 19 gol-dodavanja.

Barsa je tako prekinula seriju Sevilje od šest uzastopnih pobjeda, ali i prišla Atletiku na dva boda, s tim da "kolćonerosi" imaju dva meča manje.

Katalonci su poveli u 29. minutu preko Osmana Dembelea, a Mesi postavio konačan rezultat pet minuta prije kraja.

"Ponosan sam na ekipu, rastemo. Imali smo mnogo teških udaraca, ali pokazujemo čvrstinu i nećemo se predati u borbi za titulu dok sve matematički ne bude gotovo", kazao je Đerar Pike.