Miha iznenadio bivši klub: Bolonja zaustavila Lacio

Bolonja je krajem novembra prekinula seriju od 41 meča u Seriji A u kojima je primila bar jedan gol, a večeras je sačuvala mrežu peti put na posljednjih 16 utakmica i slavila 2:0

11485 pregleda 2 komentar(a)
Ibrahima Mbaje slavi prvi gol na utakmici, Foto: twitter.com/BolognaFC1909

Lacio se sapleo i izgubio korak u borbi za plasman u Ligu šampiona, jer je izgubio na gostovanju Bolonji (2:0).

Rimljani su imali veliku šansu da povedu, ali je Lukaš Skorupski u 17. minutu odbranio penal Ćiru Imobileu.

Samo dva minuta kasnije, defanzivac domaćih Ibrahima Baje je savladao Pepea Reinu, da bi Nikola Sansone u 64. minutu sjajnim udarcem potvrdio trijumf Siniši Mihajloviću protiv kluba sa kojim je 2000. kao igrač bio šampion Italije.

Bolonja je krajem novembra prekinula seriju od 41 meča u Seriji A u kojima je primila bar jedan gol, a večeras je sačuvala mrežu peti put na posljednjih 16 utakmica.