Monako ruši redom: Jovetić otvorio, Foland zatvorio meč sa Brestom

2722 pregleda 1 komentar(a)
Foland slavi gol za 2:0, Foto: Reuters

Monako je u nezadrživoj seriji - "kneževi" su slavili protiv Bresta 2:0 i upisali desetu pobjedu u posljednjih 12 kola, uz samo dva remija.

Dugo je tim Nika Kovača imao problem da probije goste, sjajno je branio golman Larsoner, koji je u prvom poluvremenu odbranio penal Visamu Ben Jederu.

Pola sata prije kraja meča Kovač je uveo Stevana Jovetića i Aleksandra Golovina, a napadi njegove ekipe postali sve jači i opasniji.

Konačno, 15 minuta prije kraja Jovetić je sjajnim udarcem sa 20-ak metara pogodio donji lijevi ugao.

U finišu meča Kevin Foland je iz peterca, na dodavanje Golovina, postavio konačan rezultat.

Impresivnom serijom Monako je nastavio da se bori za titulu, ima tri boda manje i utakmicu više od Lila.