VAR saveznik Totenhemu i Evertonu

Tptenhem na gostovanju Fulamu i Everton protiv Vest Bromviča slavili sa identičnih 1:0

6203 pregleda 0 komentar(a)
Fulamu je falilo sreće u gradskom derbiju, Foto: REUTERS

Totenhem je slavio u gradskom derbiju na gostovanju Fulamu sa 1:0, a istovremeno je Everton identičnim rezultatom pokorio stadion Vest Bromviča.

Izabranici Žozea Murinja došli su do prednosti u 19. minutu i to autogolopm Adarabioja nakon sjane akcije Dele Alija.

Uporni domaćini su više željeli pobjedu, atakovali, ali nisu imali sreće da probiju bunker koji je potom postavio portugalski stručnjak.

Najbliži su bili u 62. minutu, Nigerijac Maja je zatresao mrežu ali ja VAR pokazao d aje igrao rukom.

Ni Vest Bromvič nije imao sreće, pošto je video pregled pokazao ofsajd u nadoknadi i gola Mbaje Dinjea, pa je Everton osvojio tri boda pogotkom Rišarlisona na asistenciju Gilfija Sigurdsona u 65. minutu.