Goleada na "Etihadu", Siti lako sa Sautemptonom

Ekipa Pepa Gvardiole na prvom mjestu ima 14 bodova više i utakmicu više od Mančester junajteda

3691 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Mančester sitija savladali su večeras Sautempton 5:2 i upisali 21. trijumf ove sezone u Premijer ligi.

Na "Etihadu" su domaći poveli golom Kevina de Brujnea u 15. minutu, da bi deset minuta kasnije Džejms Vord-Praus realizovao penal i izjednačio.

Do odlaska na odmor viđena su još dva gola, oba u mreži Sautemptona - prvo je Rijad Marez pogodio u 40, a onda i Ilkaj Gindogan u trećem minutu sudijske nadoknade.

U drugom poluvremenu Marez u 55. i De Brujne u 59. postižu po još jedan gol. Na drugoj strani je pogodio Če Adams u 56. minutu.

Siti je neprikosnoveni lider - tim Pepa Gvardiole ima 14 bodova više i utakmicu više od Mančester junajteda

Premijer liga se nastavlja za vikend - Siti gostuje Fulamu, Sautempton kod kuće igra sa Sitijem.