Kaisedo spriječio iznenađenje: Lacio u finišu pobijedio Krotone

"Nebesko-plavi" slavili 3:2

4210 pregleda 0 komentar(a)
Milinković-Savić je postigao gol za 1:0, Foto: SS Lazio

Lacio je dva puta vodio, Krotone se vraćao u igru, a da favorit ne doživi novi neuspjeh pobrinuo se Felipe Kaisedo.

Ekvadora, koji je ušao u igru u 76. minutu, u 84. je potpisao trijumf Rimljana na "Olimpiku" (3:2).

"Nebesko-plavi" su s ova tri boda nastavili borbu za plasman u Ligu šampiona, a trenutno su sedmoplasirani na tabeli...

Sergej Milinković-Savić i Luis Alberto su pogađali u prvom poluvremenu, ali je Krotone pronalazio način da odgovori - oba puta je to uradio preko Simija, strijelca 12 pogodaka u ligi ove sezone.

Nigerijac je tako nadmašio učinak zemljaka Obafemija Martinsa, bivšeg napadača Intera, koji je u sezoni 2004/05. postigao 11 golova u Seriji A.

Crnogorski reprezentativac Adam Marušić je odigrao cijeli meč za sastav Simonea Inzagija.