Gužva na vrhu: Mornar deklasirao Arsenal, poraz Koma

Barani su slavili 3:0 protiv lidera, od kojeg sada imaju tri boda manje

7441 pregleda 6 komentar(a)

Mornar je savladao Arsenal u derbiju 21. kola Amplitudo Druge fudbalske lige i napravio pravu gužvu na vrhu tabele.

Barani su slavili 3:0 protiv lidera, od kojeg sada imaju tri boda manje.

Slobodan Perišić je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena donio prednost domaćinu na "Topolici", a u finišu su trijumf potpisali Ivan Bulatović i Benjamin Kacić, koji je pogodio iz penala.

Mornar sada dijeli drugu poziciju sa Komom, koji je izgubio od Bokelja (1:0).

Kotorani su do tri boda stigli pogotkom Jovana Popovića u 15. minutu.

Igalo je u Spužu remiziralo sa Drezgom - 1:1.

Vođstvo gostima donio je Mijodrag Koprivica u 12. minutu iz jedanaesterca, a konačan rezultat je postavio Andrija Krivokapić u 55.

Kod kuće su pobjede ostvarili Ibar i Berane. Ibar je u Rožajama savladao Jedinstvo 2:0 (golovi Bojana Kopitovića i Ibrahima Murića u 85. minutu), dok je Berane bilo bolje od Grblja - 2:0.

Oba pogotka za domaćina postigao je Nikola Globarević. Arsenal ima 42 boda, Mornar i Kom su sakupili po 40, a na četvrtom mjestu je Igalo sa 36...

U narednom kolu (21. mart) sastaće se: Jedinstvo - Grbalj, Kom - Berane, Arsenal - Bokelj, Igalo - Mornar, Ibar - Drezga.