Jezero i treći put zaredom dobilo Petrovac

Jezero i treći put u ovoj sezoni bolje od Petrovca

2221 pregleda 1 komentar(a)
Savović napokon može biti zadovoljan igrom Jezera, Foto: Vijesti

Jezero je prekinulo niz od sedam uatkmica u kojima je osvojilo samo bod, trijumfom u Petrovcu u 25. kolu sa 2:0.

Oba pogotka ekipa Milije Savovića je postigla nakon prekida - prvi u 10. minutu kada je Mamadu Mendi sa peterca glavom zakucao mrežu nakon sjajno izvedenog kornera Petra Vukčevića sa lijeve strane.

Vukčević je u 51. minutu izveo slobodan udarac kod desne aut linije, a na drugoj stativi sa peterca je Marko Matanović glavom kopirao udarac Mendija, 40-tak minuta ranije.

Otvorio se potom Petrovac, što je Jezero koristilo da iz kontre stvori ali i promaši brojne šanse.

Jezero uz utakmicu manje ima 26 bodva, Petrovac je ostao na svega 16 i sve je bliži direktnoj selidbi u Drugu ligu.

Jezero je i prethdoni put slavilo u Petrovcu sa 1:0, a potom i u Beranama sa 2:0.