Zeta se probudila, OFK Titograd sve dalje od opstanka

Golubovčani slavili 2:0 na Starom aerodromu

3931 pregleda 1 komentar(a)

Zeta se vratila na pobjednički put nakon četiri uzastopna poraza i praktično zakucala OFK Titograd koje vodi u baraž za opstanak.

Tim Ratka Dostanića je slavio 2:0 na Starom aerodromu golovima u finišu oba poluvremena - upisao se prvo Vasko Kalezić nakon solo prodora, a onda i Marko Burzanović.

Zeta je imala prvu veliku šansu na meču, neprecizan je bio Mijat Lambulić, da bi na drugoj strani stativu pogodio Ivan Bojović.

Gosti su nakon vođstva imali kontrolu, ali se ključni detalj dogodio u 71. minutu kada je golman Zoran Aković odbranio penal Milošu Brnoviću.

U 84. je domaćin ostao s igračem manje (isključen je Marko Roganović, da bi u sudijskoj nadoknadi poslije kontranapada tačku na trijumf Golubovčana stavio Burzanović.