Hladan tuš za Murinja u Zagrebu: Dinamo izbacio Totenhem!

Senzacionalni Mislav Oršić postigao het-trik u pobjedi 3:0

24605 pregleda 726 reakcija 19 komentar(a)

Čudo se dogodilo u Zagrebu - Dinamo je deklasirao Totenhem, slavio 3:0 i plasirao se u četvrtfinale Lige Evrope.

Ko bi rekao da to može da se dogodi nakon pobjede Sparsa od 2:0 prije sedam dana u Londonu kada je Hari Kejn bio dvostruki strijelac?

Ali, "modri" su pokazali da mogu - na krilima Mislava Oršića su napravili epski preokret i srušili predstavnika vjerovatno i najjače lige na planeti.

Oršić je upisao het-trik. Prvo je postigao evrogol u 62. minutu, da bi u 83. i donio rezultat koji garantuje produžetke.

A u njima, Dinamo nije prestajao da napada i to mu je donijelo rezultat - opet preko Oršića u 106. minutu.

Totenhem se tada probudio, ali bilo je kasno, iako je stvorio tri velike šanse da izbjegne eliminaciju.

Dinamo - Totenhem

Čovjek odluke na kraju je bio golman Dominik Livaković, ali Zagreb slavi Oršića...