Benzema je Zidanovo blago, Real slavio u Galiciji

Benzema je pogodio dva puta na "Balaidosu", na posljednjih šest mečeva postigao je osam golova, zahvaljujući njemu Real je još živ u oba takmičenja

9032 pregleda 1 komentar(a)
Benzema postiže gol u Vigu, Foto: Reuters

Karim Benzema je blago Reala - razigrani francuski napadač postigao je dva gola i upisao asistenciju u pobjedi u Vigu protiv Selte 3:1, čime je Zidanov tim zadržao nadu da će u finišu sezone napraviti preokret u borbi za titulu.

Benzema je na posljednjih šest mečeva postigao je osam golova, zahvaljujući njemu Real je još živ u oba takmičenja.

Santi Mina je smanjio do poluvremena, a u finišu je Selta imala loptu za remi - Jago Aspas, međutim, nije imao sreće, pogodio je stativu u 83. minutu.

U posljednjim trenucima meča, Benzema je iz kontre pronašao Marka Asensija, koji je postavio konačan rezultat.

Real je došao do 60. boda, ima tri manje od Atletika, jedan više od Barselone, ali i utakmicu više.