Seltik nije srušio nepobjedive u Old Firmu

Stiven Džerard je regularni dio škotske Premijer lige završio sa 28 pobjeda i pet remija

4249 pregleda 0 komentar(a)
Džerard čestita Morelosu na golu za remi na Seltik parku, Foto: REUTERS

Regularni dio škotske Premiejr lige Rendžers je završio bez poraza, nakon što je remizirao u posljednjem 33. kolu na stadionu najljućeg neprijatelja, Seltika 1:1.

Domaća ekipa je na "Seltik parku" igrala sa ogromnom energijom, vladala je posjedom, imala više šuteva... Imala je i prednsot pogotkom Norvežanina Mohameda Elinousija od 23. minuta, ali je Alfredo Morelos postavio konačnih 1:1 već u 38. minutu.

Ekipu Stivena Džerarda već zovu "nepobjedivi" u prvenstvu, mada kroz plej-of imaju još pet utakmica do rekorda. Povoljna okolnost je da će naredni "Old Firm" "policajci" igrati na svom "Ajbroksu" sa Seltikom.

Pred plej-of Rendžers je već šampion jer ima 89 bodova, 20 više do Seltika.