Arsenal ne pobjeđuje, ali čuva prvo mjesto, samo bod za Kom

Tivćani imaju dva boda više od tima sa Zlatice, tri od Mornara

3838 pregleda 0 komentar(a)

Arsenal je i nakon 22. kola lider na tabeli Amplitudo Druge fudbalske lige, iako nije slavio i u trećem meču u nastavku šampionata.

Tivćani su sada remizirali kod kuće protiv komšijskog Bokelja (0:0) i stigli do 43. boda, dva više od drugoplasiranog Koma.

i tim sa Zlatice je u istoj seriji kao Arsenal, a do drugog remija u posljednje tri utakmice (uz poraz) došao je u duelu sa Beranama - 0:0.

Trećeplasirani Mornar je izgubio u Igalu 1:0, a jedini gol postigao je Mladen Vučić u finišu prvog poluvremena.

Odgođen je meč Ibra i Drezge, a goleada je viđena u Bijelom Polju, gdje su se sastali Jedinstvo i Grbalj.

Slavio je domaćin 3:1, a sva četiri pogotka su viđena u drugom poluvremenu.

Haris Banda je u 53. donio prednost Jedinstvo, kasnije je uvećao dvostruki strijelac Aldin Mušović, a počasni gol za Grbljane upisao je Nikola Stanišić u 84. minutu.

Tabela: Arsenal 43, Kom 41, Mornar 40, Igalo 39, Berane 31, Jedinstvo 27, Bokelj 24, Grbalj 22, Ibar (-1) 27, Drezga (-1) 10 bodova.