Crna Gora dva puta gubila, majstorija Ražnatovića za remi sa BiH

Bek Budućnosti dao prelijep gol za konačnih 2:2 na „DG areni”

12681 pregleda 198 reakcija 10 komentar(a)
Majstorski gol za remi: Andrija Ražnatović, Foto: Savo Prelević

Nakon najgoreg ciklusa u istoriji i posljednjeg mjesta u grupi 6, mlada reprezentacija Crne Gore je imala veliku želju da novi ciklus otvori pobjedom.

Na kraju mora da bude zadovoljna i bodom, jer je tim koji je prinudno vodio Slobodan Drašković (Miodrag Vukotić odsutan zbog bolesti) dva puta gubio od BiH, ali je na kraju na „DG areni” bilo 2:2.

Nakon što su se u 1. poluvremenu tresli stativa nakon šuta defanzivca Budućnosti Anta Babića i prečka poslije voleja beka gostiju Eldara Šehića, u nastavku su počele da se tresu i mreže.

Slavlje nakon gola Ražnatovića
Slavlje nakon gola Ražnatovićafoto: Savo Prelević

Rezervista Nikola Krstović je dao autogol u 49. minutu, da bi mu se u 56. revanširao Adrijan Barišić.

BiH je ponovo povela u 58. minutu golom Ivana Bašića, ali je u 68. na scenu stupio Andrija Ražnatović i majstorskim pogotkom u 68. minutu donio remi "crvenima".

U grupi F su rivali i Italija, Švedska, Republika Irska i Luksemburg, kojem Crna Gora gostuje 4. juna.