Monako nastavio borbu za titulu, Jovetić iznudio penal pred goleadu u Monte Karlu

Jovetić je sjajno prevario čuvara, prebacio loptu preko golmana Kailara, koji ga je u padu zakačio po nogama

3872 pregleda 1 komentar(a)
Jovetić na meču sa Mecom, Foto: AS Monaco

Stevan Jovetić je ponovo bio u startnoj postavi, iznudio je penal za vođstvo, a Monako nastavio odličnu sezonu - tim Nika Kovača savladao je Mec 4:0 i primakao se vodećem tandemu PSŽ - Lil na samo bod.

Monaku je bilo potrebno dugo vremena da slomi otpor gostiju, a utakmica je otvorena u 50. minutu.

Jovetić je sjajno prevario čuvara, prebacio loptu preko golmana Kailara, koji ga je u padu zakačio po nogama - sudija Hamel je procijenio da je start za penal, koji je u vođstvo pretvorio Sesk Fabregas.

Od tog trenutka Monako se razgoropadio.

Na 2:0 povisio je Kevin Foland samo dva minuta kasnije, da bi u finišu meča dva pogotka upisao Visam Ben Jeder, koji je u 64. zamijenio Jovetića.