Primopredaja titule? Lil osvojio Pariz, Nejmar isključen

4319 pregleda 0 komentar(a)
Džonatan Dejvid slavi gol za pobjedu, Foto: Reuters

Da li je na Parku prinčeva izvršena primopredaja titiue?

Lil je u derbiju francuskog prvenstva savladao PSŽ 1:0 i stekao tri boda prednosti nad neprikosnovenim prvenstvom.

Gol odluke postigao je Kanađanin Džonatan Dejvid nakon lijepe akcije i asistencije Ikonea.

Lil je odigrao sjajnu utakmicu, limitirao domaćina u napadu, a iz kontri mogao da ranije riješi sve...

Najbliži pogotku za PSŽ bio je Mbappe u 15. minutu, ali je njegov udarac s desetak metara odlično obranio Majk Menjan.

U 90. minutu obje ekipe ostale su s igračem manje. Sudija Bastijen pokazao je zbog međusobnog naguravanja drugi žuti karton Nejmaru i portugalskom defanzivcu Lila Tijagu Đalu.

Ranije danas Monako je savladao Mec 4:0.