Ronaldo i Dibala sačuvali Pirlu posao, Inter rutinski

"Neroazuri" imaju 12 bodova više od Juventusa

4369 pregleda 0 komentar(a)
Fudbaleri Juventusa, Foto: Reuters

Fudbaleri Juventusa savladali su večeras Napoli 2:1 u odloženom meču trećeg kola Serije A.

Duel sa Napolitancima bio je od presudnog značaja za budućnost Andree Pirla na klupi Juvea, a nakon večerašnjeg trijumfa Italijan je sačuvao posao makar još neko vrijeme.

Juve je po gol postigao u oba poluvremena - Kristijano Ronaldo je nakon lijepog prodora i asistencije Federika Kjeze matirao Mereta u 13. minutu, da bi konačan rezultat postavio Paulo Dibala u 73. minutu utakmice.

Strijelac za Napoli bio je Lorenco Insinje u 89. minutu. Italijan je realizovao jedanaesterac.

Juventus je treći na tabeli sa 59 bodova, 12 manje od prvoplasiranog Intera, koji je večeras u zaostalom meču 28. kola bio bolji od Sasuola - 2:1.

I "neroazuri" su postigli po gol u oba poluvremena - Romelu Lukaku u desetom i Lautaro Martines u 67. minutu.

Strijelac za Sasuolo bio je Hamed Traore, pet minuta prije kraja meča.