Vest Hem može i do Lige šampiona: Lingard ulovio "lisice"

Vest Hem slavio protiv Lestera sa 3:2, junak pobjede Džesi Lingard!

4976 pregleda 0 komentar(a)
Osam golova Lingarda u devet utakmica za Vest Hem, Foto: Reuters

Osam golova i tri asistencije Džesija Lingarda u prvih devet utakmica za Vest Hem.

Danas je mladić pozajmljen iz Mančester junajteda postigao dva gola na utakmici u pobjedi protiv Lestera (3:2), pa "čekićari" sve više vjeruju u plasman u Ligu šampiona.

Vest Hem je četvrti sa 55 bodova i samo bodom manje od Lestera.

Lingrad je prvi gol, tačnije evrogol postigao na povratni pas Kufala u 29, da bi u 44. minutu iskoristio poslovičnu brzinu na asistenciju Bovena.,

Upravio je Boven početkom nastavka postigao gol, ali se gosti nisu predavali i preko Nigerijca Kelečija Iheanača su ublažili poraz. Nigerijac je golove postigao u 70, i prvom minutu nadoknade.

U prvom meču dana Barnli je preokretom izgubio od Njukasla - 2:1.

Domaćin je poveo golom Vidre u 17, da bi rezervista Alen San-Maksiman prvo asistirao Marfiju u 59, a onda potpisao preokret u 64. minutu.