Bolan poraz za Murinja, Totenhem preokretom izgubio od "đavola"

Mančester junajted slavio na gostovanju Totenhemu sa 3:1

7176 pregleda 1 komentar(a)
Kavani je manirom vrhunskog napadača pogodio za preokret, Foto: REUTERS

Totenhem je preokretom izgubio derbi sa Mančester juanjtedom na svom terenu - 3:1.

Son je u 40. minutu doveo Totenhem u vođstvo, ali...

Gosti su bili uporni, igrači "đavola" pokazali veliku želju za osvetom za bolan poraz od istog rivala ove sezone na Old Trafordu od čak 6:1.

Fred je u 57. minutu izjednačio a onda je Totenhem imao šansu da opet dođe u prednost, ali je golman gostiju odlično reagovao.

Kavani je u u 79. minutu pokazao golgetersku klasu, kada je glavom pogodio nakon centaršuta Fernandeša.

Krenuli su domaćini otvorenije, imali stativu, ali je kazna stigla iz kontre koju je u šestom minutu nadoknade realizovao Grinvud.

Ekipi Žozea Murinja izmiče mjesto za Ligu šampiona, Vest Hem ima šest bodova više na četvrtom mjestu, ispred su i Čelsi i Liverpul.