Atletiku samo bod protiv Betisa

Betis osvojio bod i produžio krizu Atletika

6894 pregleda 2 komentar(a)
Teljo iskoristio grešku Savićevih partnera, Foto: REUTERS

Atletiko je vratio prvo mjesto, ali nakon remija na gostovanju Betisu (1:1), ima samo bod više od gardskog rivala i aktuelnog prvaka Reala.

Poveli su gosti iz Madrida, pošto je Korea sjajno probio po desnoj strani a Karasko pogodio sa par metara već u 5. minutu.

U 20. miutu Teljo se sjano ubacio na pas Morena i izjednačio.

Bio je to i konačan rezultat, iako je u nadoknadi Anhel Korea imao dvije sjajne šanse, u posljednjem napadu čak je bio "oči u oči" sa sjajnim golmanom Bravom, koji je oba puta izišao kao pobjednik.

Stefan Savić je odigrao svih 90 minuta, ali nije mogao da utiče na akciju kod primljenog gola.

Valensija je promašila penal pa gubila 2:0 na "Mestalji", ali je ipak izvukla bod protiv Sosijedada - 2:2, Osasuna je slavila na gostovanju Viljarealu sa 2:1, a identićno je Granada slavila u Valjadolidu.