Sitijev preokret u Birmingemu za plus 11 u odnosu na Junajted

4159 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Mančester sitija pobijedili su u gostima Aston Vilu sa 2:1, u 32. kolu Premijer lige.

Povela je Aston Vila golom Džona Mekgina u prvom minutu, da bi Siti izjednačio u 22. minutu preko Fila Fodena.

Pobedu Sitiju donio je Rodri pogotkom u 40. minutu. Na meču su viđena i dva crvena kartona, po jedan na obje strane. Kod Sitija je isključen Džon Stons u 44. minutu, dok je kod Aston Vile isključenje zaradio Meti Keš u 57. minutu.

Siti je prvi sa 77 bodova, 11 više od drugoplasiranog Mančester junajteda, dok je Aston Vila 11. sa 44.

U narednom kolu, Siti će gostovati Kristal Palasu, dok će Aston Vila gostovati Evertonu.