Sentoku junak Podgorice, Iskra u sve većem problemu

Na DG areni presudio gol Japanca

3246 pregleda 0 komentar(a)

Gol Arihira Sentokua u 15. minutu donio je pobjedu Podgorici u duelu sa Iskrom na DG areni - 1:0.

I učinio da tim Milorada Pekovića vjeruje da može da sezonu visoko - nakon ovog trijumfa Podgorica je na dva boda manje od trećeplasirane Sutjeske, a tri u odnosu na Dečić koji je preuzeo drugo mjesto na tabeli CFL.

"Žuti" su tako došli do četvrte pobjede u posljednjih pet mečeva, a Iskri ostaju problemi - čini se da ih je sve više.

Danilovrađani, naime, nisu slavili već devet kola, a u tom nizu imaju sedam remija i dva poraza.

Zato su i na samo tri boda od zone baraža za opstanak u kojem su nakon ove runde Jezero i Petrovac.

Imali su gosti nekoliko ozbiljnih šansi da izbjegnu poraz (dvije velike je u prvom poluvremenu propustio Zoran Petrović), ali je i Podgorica mogla da slavi ubjedljivije.

Sentoku je imao šansu za 2:0, a u finišu je Kohei Kato pogodio stativu...