Savića "izdali" saigrači: Poraz Atletika, Barselona je sada prvi favorit za titulu

Bilbao nanio Atletiku četvrti poraz ove sezone, uzalud gol i sjajna igra Stefana Savića

13788 pregleda 4 komentar(a)
Martines je šokirao Atletiko, Foto: REUTERS

Atletiko je poražen u Bilbau sa 2:1, pa je sada Barselona prvi favorit za titulu, jer ima dva boda ali i utakmicu manje od "kolćonerosa".

Bilbao je poveo već u 8. minutu pogotkom Berengera, a u nastavku je Dijego Simeone sve karte bacio na napad.

Izjednačenje je, ipak, donio naš as Stefan Savić, odličnom rekcijom nakon kornera u 77. minutu.

Ipak, domaćin je uspio da postigne pobjedonosni gol preko Martinesa u 86. minutu.

Kada je u 30. kolu Barsa izgubila el Klasiko činilo se da je za nju trka gotova, ali povrede igrača Reala, a loša forma Atletika dali su joj dodatni impuls.

Možda i odlučujuća bitka za titulu vodiće se 8. maja između Atletika i Barselone..