Neustrašivi Lil slavi turskog veterana i hita ka tituli: Jilmaz sa dva evrogola okrenuo derbi sa Lionom

Lil je gubio sa 2:0, a onda je 35-godišnji Burak Jilmaz postigao dva gola, između njih u strijelce se upisao Kanađanin Dejvid

12261 pregleda 0 komentar(a)
Lil slavi Jilmaza, Foto: REUTERS

Gubio je Lil u Lionu sa 2:0, pogotkom Slimanija i autogolom Fontea sve do nadoknade poluvremena.

Onda je na scenu stupio 35-godišnji Burak Jilmaz i kreirao veliki preokret za pobjedu od 3:2.

Turski napadač je fantastično pogodio iz slobodnog udarca sa 25 metara za 1:2, da bi nakon izjednačenja Kanađanina Džonatana Dejvida, novim evrogolom donio velika tri boda

Lil je lider sa bodom više od PSŽ-a, Monako ima dva boda manje nakon pobjede u Anžeu.

Monako je do 16. minuta bio bez povriejđenog Stevana Jovetića, a Ben Jader, koji ga je zamijenio, riješio je utakmicu.