Šok za Barsu i poklon za Atletiko: Granada osvojila "Nou kamp"

Katalonci propustili šansu da preuzmu prvo mjesto

6231 pregleda 2 komentar(a)

Barselona je propustila veliku šansu da preuzme prvo mjesto u La Ligi i pet kola prije kraja postane favorit za titulu.

Od toga, makar u ovom momentu, nema ništa, jer je Granada slavila u Kataloniji poslije preokreta (2:1) i ostavila Atletiko Madrid na vrhu - sa dva boda više od Barse i Reala, tri u odnosu na Sevilju...

"Blaugrana" je povela golom Lionela Mesija u prvom poluvremenu, jurila i da postigne još koji pogodak, a onda je u nastavku stala - dva kontranapada i očajne reakcije odbrane napravili su razliku.

Prvo je Darvin Mais izjednačio u 63, potom je isključen trener domaćih Ronald Kuman zbog prigovora, a šok je uslijedio u 79. kada je mrežu zatresao Horhe Molina.

Barsa je do kraja pokušavala na sve načine, pa i sa Đerardom Pikeom u napadu, ali Granada je izdržala...