Roma opet "stradala" u Mančesteru, Arsenal ima šansu protiv Viljareala

"Crveni đavoli" u Rim idu nakon pobjede 6:2, španski tim slavio 2:1 pred put u London

9523 pregleda 2 komentar(a)

Mančester junajted je na korak od plasmana u finale Lige Evrope nakon goleade i ubjedljive pobjede nad Romom.

"Crveni đavoli" su na "Old trafordu" vodili 1:0, pa gubili, a onda u drugom poluvremenu deklasirali rivala - na kraju je bilo 6:2.

Fernandeš je donio prednost domaćinu, preokrenuli su Pelegrini i Džeko i izgledalo je da Roma ima način da se nosi sa engleskim timom.

Ali, u nastavku se pogubila - Kavani je bio dvostruki strijelac, a onda su konačan udarac "vučici" zadali Bruno iz spornog penala, Pogba i Grinvud.

Tako je Roma doživjela novi debakl u Mančesteru, kao i prije 14 godina kada je u Ligi šampiona poražena 7:1...

A Arsenal je dobro prošao u Španiji, iako je situacija protiv Viljareala izgledala veoma loše po Mikela Artetu.

Londonska ekipa je poražena 2:1, a nakon sat igre je gubila 2:0 (pogoci Trigerosa i Albiola u prvom dijelu) imala i igrača manje zbog isključenja Sebaljosa.

A onda diskutabilan jedanaesterac, koji je u gol pretvorio Pepe, oživio je nade "tobdžija" da mogu u finale...

Revanši su narednog četvrtka, a osvajač Lige Evrope će osigurati plasman u Ligu šampiona naredne sezone.