Siti za dva minuta otpisao Palas i čeka pobjedu Liverpula da proslavi titulu

7352 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Mančester sitija pobijedili su Kristal Palas u gostima sa 2:0, u meču 34. kola Premijer lige.

Gosti su do pobjede, nakon apsolutne dominacije, došli golovima, Serhija Aguera u 57. i Ferana Toresa u 59. minutu.

Aguero je sjajno primio loptu u kaznenom prostoru domaćih i snažnim udarcem pogodio gornji desni ugao.

Aguero je postigao drugi gol u sezoni na tek desetoj utakmici, jer je dugo bio povrijeđen. Argentinac uskoro odlazi iz Sitija.

Nepuna dva minuta kasnije Feran Tores je preciznim udarcem s ivice kaznenog prostora povisio na 2:0. Siti je prvi na tabeli Premijer lige sa 80 bodova i sutra bi u slučaju poraza drugoplasiranog Mančester junajteda od Liverpula, mogao da osvoji titulu.