Lacio se uključio u borbu za Ligu šampiona, autogol Adama Marušića

Marušić u pokušaju da spriječi siguran gol rezervsita Đenove, petom je ubacio loptu u svoju mrežu

6795 pregleda 2 komentar(a)
Lacio na dva boda od elite, Foto: REUTERS

Lacio će se u posljednjih pet kola Serije A boriti za plasman u Ligu šampiona, pošto je danas na Olimpiku dobio Đenovu sa 4:3.

Na poluvremenu su "lacijali" vodili sa 2:0, pogocima Koree u 30, i Imobilea sa penala u 43. minutu.

Na startu nastavka autogol je postigao naš reprezentativac Adam Marušić, u pokušaju da spriječi pas rezervista - Giljonea prema Skamaki i siguran pogodak, Marušić je petom ubacio loptu svoju mrežu.

U narednom napadu u 48. minutu pogodio je Luis Alberto, a u 53. minutu je novio gol postigao Korea.

Ipak je Lacio strahoavo do kraja, pošto je Skamaka pogodio sa penala u 80, a minut kasnije i Šomurodov je smanjio na 4:3.